Mariott Hurtowania Alkoholi

O firmie
Mariott jest jednym z najwiekszych, dystrybutorow alkoholi, piwa,wina i napojow w centralnej Polsce. Od wielu lat jestesmy czołowym partnerem handlowym znaczących na polskim rynku producentów w branży alkoholowej, dzięki czemu możemy zaproponować swoim odbiorcom szeroką ofertę asortymentową i dogodne warunki handlowe. Wyróżnia nas nieustanna dbałość o doskonały serwis, minimalny czas realizacji zamówień i szeroki  asortyment oraz gwarancja niskich cen. 

Stosowanie nowoczesnych rozwiązań marketingowych zapewnia nam pozycję lidera na rynku łódzkim. Pragniemy, aby nasze innowacyjne rozwiązania przyczyniały się do tego, by nasi klienci osiągnęli sukces, a partnerstwo z firmą Mariott pozwoliło im skoncentrować się na prowadzonej przez Nich działalności. W połączeniu z dobrym rozeznaniem i wieloletnim doświadczeniem na rynku artykułów alkoholowych i napojów, możemy się poszczycić szeroką rzeszą w pełni zadowolonych klientów. 

Jeśli rozpoczynasz działalność w zakresie handlu alkoholem lub potrzebujesz profesjonalnej porady zadzwoń to z pewnością pomożemy.Zapraszamy do współpracy!

Historia 
Pod koniec lat 80-tych w Rokicinach w dawnym woj. piotrkowskim młode małżeństwo Krystyna i Sławomir Radomscy założyli własną rozlewnię piwa na terenie posiadłości państwa Haliny i Grzegorza Feja. W roku 1991 w miejsce rozlewni powstaje Hurtownia Mariott.  W wyniku zmian polityczno-gospodarczych, które postawiły społeczeństwo w nowej sytuacji prawnej i handlowej powstały filie - pierwsza w Andrespolu i łęczycy a w kolejnych latach przy ulicy Zjazdowej w łodzi. 

Ze względu na korzystne położenie geograficzne Andrespol połączył w sobie wszystkie oddziały tworząc silną jednostkę znajdującą się pod względem logistycznym w centrum działań handlowych hurtowni. Polityka władz lokalnych, która sprzyjała prężnie rozwijającemu się przedsiębiorstwu oraz lokalizacja na granicy z jednym z największych miast Polski - łodzią, zdecydowały o pozostawieniu głównej siedziby Hurtowni Mariott własnie w Andrespolu. 

Od początku powstania Kompanii Piwowarskiej jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów zarówno tego producenta jak innych znaczących na rynku polskim. Wyróżnić należy naszą współpracę z największym producentem wyrobów wysokoprocentowych Polmosem Lublin. Zasięg działania firmy Mariott obejmuje teren łodzi, Zgierza, Koluszek, Brzezin, Tomaszowa Mazowieckiego, Rawy Mazowieckiej oraz Piotrkowa Trybunalskiego.   

Obecnie nasze działania prowadzą do dynamicznego rozwoju sprzedaży i marketingu.